HU

-Eredményhirdetés-

Az Otthonom Erdély esszé-, rajz-, és fotópályázatra 114 diák küldött be pályamunkát. 

Nagy örömmel fogadtuk a pályázatra jelentkező tehetséges diákok alkotásait, ugyanis mind a három kategóriában gyönyörű és értékes alkotások születtek. A beérkező pályamunkákat kategóriánként szakmai zsűri bírálta el.

 

Díjazottak kategóriánként:

-ESSZÉ KATEGÓRIA-

Mivel sok értékes pályamunka született, a zsűri az első díjat megosztotta, illetve külön díjat és dicséretet is kioszt.

I. díj:

Boldis Zsuzsanna

Életkor: 17 éves

Település: Marosvásárhely, Maros megye

Oktatási intézmény: Bolyai Farkas Elméleti Líceum

 

Stan Lilla-Aliz

Életkor: 18 éves

Település: Temesvár, Temes megye

Oktatási intézmény: Bartók Béla Elméleti Líceum

 

II. díj:

Farkas Norbert

Életkor: 18 éves

Település: Szövérd, Maros megye

Oktatási intézmény: Szász Adalbert Sportlíceum

 

III. díj:

Fekete Bernadett Emőke

Életkor: 14 éves

Település: Érmihályfalva, Bihar megye

Oktatási intézmény: Érmihályfalvi Zelk Zoltán Általános Iskola

 

Dicséret:

Kopacz Melánia

Életkor: 15 éves

Település: Simonyifalva, Arad megye

Oktatási intézmény: Csiky Gergely Főgimnázium

 

Kátai Tímea- Zsófia

Életkor: 17 éves

Település: Nagyzerind, Arad megye

Oktatási intézmény: Csiky Gergely Főgimnázium

 

Különdíj:

Kalányos Szebásztián

Életkor: 16 éves

Település: Sepsiszentgyörgy, Kovászna megye

Oktatási intézmény: Plugor Sándor Művészeti Líceum

 

-RAJZ KATEGÓRIA-

Mivel sok értékes alkotás született, a zsűri az első és a második díjat is megosztotta.

I. díj:

Lázár Éva 

Életkor: 18 éves

Település: Ozsdola, Kovászna megye

Oktatási intézmény: Bod Péter Tanítóképző

 

Pozsár Cynthia-Médea

Életkor: 15 éves

Település: Nagyvárad, Bihar megye

Oktatási intézmény: Ady Endre Elméleti Líceum

 

II. díj:

Konya Delinke Erzsébet

Életkor: 17 éves

Település: Szőkefalva, Maros megye

Oktatási intézmény: Andrei Bârseanu Elméleti Líceum

 

Pápai Renáta Patricia

Életkor: 16 éves

Település: Szinérváralja, Máramaros megye

Oktatási intézmény: Németh László Elméleti Líceum

 

III. díj:

Nagy Edina Adrienn

Életkor: 15 éves

Település: Mezőpanit, Maros megye

Oktatási intézmény: II-Rákóczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum

 

-FOTÓ KATEGÓRIA-

Mivel sok értékes alkotás született, a zsűri az első díjat megosztotta, illetve dicséretet is kioszt.

I. díj:

Osváth Eszter-Ágnes

Életkor: 17 éves

Település: Harasztkerék, Maros megye

Oktatási intézmény: Elektromaros Technológiai Líceum

 

Máthé Botond

Életkor: 14 éves

Település: Csíkszereda, Hargita megye

Oktatási intézmény: Nagy István Művészeti Középiskola

 

II. díj:

Pataki Rebeka

Életkor: 16 éves

Település: Tordatúr, Kolozs megye

Oktatási intézmény: Kolozsvári Református Kollégium

 

III. díj:

Józsa Noémi

Életkor: 16 éves

Település: Szilágybagos, Szilágy megye

Oktatási intézmény: Simion Bărnuțiu Főgimnázium

 

Dicséret:

Lázár Ottilia

Életkor: 16 éves

Település: Bardoc, Kovászna megye

Oktatási intézmény: Dr. Palló Imre Művészeti Líceum

 

Kiss Bence

Életkor: 16 éves

Település: Margitta, Bihar megye

Oktatási intézmény: Horváth János Elméleti Líceum

 

Székely Sára-Mária

Életkor: 17 éves

Település: Csíkszépvíz, Hargita megye

Oktatási intézmény: Szegedi Karolina Iskola

Minden kedves pályázónak ez úton is köszönjük, hogy részt vettek pályázatunkban. A díjazottaknak pedig szeretettel gratulálunk!